Znamy już termin VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Kolejna edycja największej imprezy gospodarczej w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 22-22 kwietnia 2015 r. w Katowicach.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Znamy już termin VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 lis 2014 15:22


Siłą Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest trafiający w oczekiwania zaproszonych gości zakres tematyczny debat. Dlatego już teraz trwają prace nad tematyką przyszłorocznej edycji.

Organizator wydarzenia, grupa PTWP, chce, by jego agenda powstawała w twórczym dialogu.

- Liczymy na ścisłą współpracę z osobami, których zdanie szczególnie cenimy. Będziemy wdzięczni za przesłanie sugestii tematów, które państwa zdaniem w połowie przyszłego roku będą interesujące z punktu widzenia rozwoju europejskiej gospodarki, relacji Europy ze światem, pozycji Polski w Europie - informuje organizator wydarzenia.

Na propozycje, uwagi i sugestie dotyczące tematyki VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego organizator czeka do końca listopada 2014 r. Można je zgłaszać pod adresem: eec@eecpoland.eu.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski, Europy, świata. W blisko stu sesjach bierze co roku udział kilkuset prelegentów, komisarze unijni, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy, decydenci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne.

Rejestracja na VII Europejski Kongres Gospodarczy nie jest jeszcze możliwa. O jej uruchomieniu niezwłocznie poinformujemy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.