Zespół w rękach lidera czy lider w rękach zespołu?

Kierujesz zespołem? Jesteś menedżerem, kierownikiem lub liderem grupy? Chcesz lepiej zarządzać ludźmi, stać się autorytetem dla podwładnych? Weź udział w seminarium dynamiki grupowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zespół w rękach lidera czy lider w rękach zespołu?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 wrz 2013 11:29


Wydarzenie skierowane jest do osób zarządzających zespołami, pracowników HR, menedżerów, kadry zarządzającej, oraz wszystkich zainteresowanych efektywnością pracy grupy. Seminarium zorientowane jest na zagadnienia związane z dynamiką grupy ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania zespołem, a zwłaszcza oczekiwań kierowanych pod adresem lidera.

Odbędzie się ono 10 września o godz. 10:00 w warszawskim Millenium Plaza przy al. Jerozolimskich 123a. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Prezentowana podczas wydarzenia - organizowanego przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z brytyjską organizacją OPUS - metodologia Group Relations jest znana i od lat z powodzeniem stosowana przez menedżerów i konsultantów organizacji w wielu krajach, głównie anglosaskich. W Polsce jest jednak nowatorskim podejściem do rozumienia funkcjonowania zarówno pojedynczych zespołów jak również całych organizacji.

Dzięki rozumieniu procesów dynamiki grupy, menedżerowie mogą zwiększać efektywność zespołu oraz pracy własnej. Podczas seminarium omówione zostaną między innymi mechanizmy grupowe, źródła konfliktów wewnątrz grupy, reakcje na autorytet lidera oraz nieświadome uwarunkowania skuteczności pracy zespołu. Uczestnicy wezmą także udział w pracy nad studium przypadku w odniesieniu do konkretnej sytuacji organizacyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.