V edycja ECR Forum For Cooperation i seminarium Sell MORE, lose LESS!

0 0

Ponad 200 managerów reprezentujących producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla branży FMCG i DIY spotka się 27 i 28 maja w Warszawie, w Hotelu Sound Garden. Program wydarzenia jest już dostępny na stronie www.ecr.pl/forum2015.

W tym roku organizator zaskakuje ciekawymi prelegentami i wystąpieniami przełamującymi dotychczasowe konwencje konferencji branżowych! Na scenie pojawią się mówcy światowego formatu, będzie mnóstwo inspiracji, ale również, jak zawsze - solidna dawka praktycznej wiedzy, nieocenionych spotkań i dyskusji.

Na scenie Forum ECR w tym roku zobaczymy m.in. Marka Taylora – autora światowego bestselleru „Who Killed Category Management”; Andrzeja Jacaszka - byłego wiceministra finansów RP, trenera biznesu i mentora sprawnego zarządzania; Guillaume de Colonges - prezesa Carrefour Polska, profesjonalistę z ponad 20 letnim doświadczeniem w rozwoju sieci handlowej; Grzegorza Łapanowskiego – znanego ze szklanego ekranu szefa kuchni i pomysłodawcę programu edukacyjnego "Szkoła na widelcu"; Natalię Hatalską – blogerkę, pisarkę, konsultanta, autorkę wydawanych co roku TrendBooków; Rafała Brzoskę – prezesa Integer.pl, pomysłodawcę Paczkomatów InPost, wizjonera z eksperta rozwoju eCommerce oraz wielu innych ekspertów i praktyków branży FMCG i DIY!

Coroczną konferencję poprzedzą warsztaty „Sell More, Lose Less”, przygotowane wspólnie z ECR Europe Shrinkage and On-Shelf-Availability Group. To jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i zwiększania dostępności produktów na półce, pozwalające zrozumieć jak straty obniżają rentowność w handlu detalicznym.

Aktualne informacje na temat Forum, program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.ecr.pl/forum2015.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.