V edycja ECR Forum For Cooperation i seminarium Sell MORE, lose LESS!

Ponad 200 managerów reprezentujących producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla branży FMCG i DIY spotka się 27 i 28 maja w Warszawie, w Hotelu Sound Garden. Program wydarzenia jest już dostępny na stronie www.ecr.pl/forum2015.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

V edycja ECR Forum For Cooperation i seminarium Sell MORE, lose LESS!

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2015-04-30 - 2015-05-28


W tym roku organizator zaskakuje ciekawymi prelegentami i wystąpieniami przełamującymi dotychczasowe konwencje konferencji branżowych! Na scenie pojawią się mówcy światowego formatu, będzie mnóstwo inspiracji, ale również, jak zawsze - solidna dawka praktycznej wiedzy, nieocenionych spotkań i dyskusji.

Na scenie Forum ECR w tym roku zobaczymy m.in. Marka Taylora – autora światowego bestselleru „Who Killed Category Management”; Andrzeja Jacaszka - byłego wiceministra finansów RP, trenera biznesu i mentora sprawnego zarządzania; Guillaume de Colonges - prezesa Carrefour Polska, profesjonalistę z ponad 20 letnim doświadczeniem w rozwoju sieci handlowej; Grzegorza Łapanowskiego – znanego ze szklanego ekranu szefa kuchni i pomysłodawcę programu edukacyjnego "Szkoła na widelcu"; Natalię Hatalską – blogerkę, pisarkę, konsultanta, autorkę wydawanych co roku TrendBooków; Rafała Brzoskę – prezesa Integer.pl, pomysłodawcę Paczkomatów InPost, wizjonera z eksperta rozwoju eCommerce oraz wielu innych ekspertów i praktyków branży FMCG i DIY!

Coroczną konferencję poprzedzą warsztaty „Sell More, Lose Less”, przygotowane wspólnie z ECR Europe Shrinkage and On-Shelf-Availability Group. To jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i zwiększania dostępności produktów na półce, pozwalające zrozumieć jak straty obniżają rentowność w handlu detalicznym.

Aktualne informacje na temat Forum, program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.ecr.pl/forum2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.