www.lazienka.pl

Tak szkoli Duravit - odwiedzamy nowe centrum technologiczne firmy w Miśni

0 0
Tak szkoli Duravit - odwiedzamy nowe centrum technologiczne firmy w Miśni

Specjaliści z branży handlowej, planiści i architekci mogą poszerzać swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w centrum technologicznym Technology Center Duravitu, w Miśni.

Firma Duravit stawia na szkolenia w zakresie wiedzy specjalistycznej. W centrum technologicznym Duravit Technology Center firma zatrudnia własnych specjalistów, prowadzących szkolenia w zakresie zastosowania markowych produktów Duravit. Grupą docelową szkoleń są specjaliści z branży handlowej planiści i architekci.

Praktyczne warsztaty i seminaria

Na 650 m kw. w centrum w Miśni firma Duravit organizuje praktyczne seminaria i warsztaty tematyczne związane z oferowanymi produktami i warsztatem technicznym. Centrum organizuje 68 różnych seminariów, w których udział może wziąć 2,5 tys. uczestników.  

Dzięki stanowiskom szkoleniowym wyposażonym w ścianki instalacyjne i otwarte instalacje podłogowe można w prosty sposób wyjaśnić i zademonstrować wszystkie tajniki związane z montażem i instalacją różnych produktów. Specjaliści z różnych branży mogą poszerzać swoje praktyczne umiejętności, poznawać nowe techniki instalacyjne, jak np. montaż wanny w podłodze lub instalacja desek sedesowych z funkcją mycia.

Tajniki procesu produkcyjnego

Na parterze Duravit Technology Center zaprezentowany został cały proces produkcyjny umywalek, mebli i produktów wellness naszej firmy. Przekroje, systemy spłuczek oraz ekspozycje testowe mebli pozwalają na poznanie sposobu funkcjonowania produktów firmy.

Na piętrze prezentowane są głównie różne rozwiązania dla produktów ceramicznych - jak miski toaletowe i umywalki. Łazienki testowe pozwalają gościom i uczestnikom szkoleń spróbować własnych sił i samodzielnie zaaranżować przestrzeń łazienki.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.