Tak szkoli Duravit - odwiedzamy nowe centrum technologiczne firmy w Miśni

Specjaliści z branży handlowej, planiści i architekci mogą poszerzać swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w centrum technologicznym Technology Center Duravitu, w Miśni.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tak szkoli Duravit - odwiedzamy nowe centrum technologiczne firmy w Miśni

PODZIEL SIĘ


Autor: lazienka.pl

www.lazienka.pl

2 cze 2014 12:49


Firma Duravit stawia na szkolenia w zakresie wiedzy specjalistycznej. W centrum technologicznym Duravit Technology Center firma zatrudnia własnych specjalistów, prowadzących szkolenia w zakresie zastosowania markowych produktów Duravit. Grupą docelową szkoleń są specjaliści z branży handlowej planiści i architekci.

Praktyczne warsztaty i seminaria

Na 650 m kw. w centrum w Miśni firma Duravit organizuje praktyczne seminaria i warsztaty tematyczne związane z oferowanymi produktami i warsztatem technicznym. Centrum organizuje 68 różnych seminariów, w których udział może wziąć 2,5 tys. uczestników.  

Dzięki stanowiskom szkoleniowym wyposażonym w ścianki instalacyjne i otwarte instalacje podłogowe można w prosty sposób wyjaśnić i zademonstrować wszystkie tajniki związane z montażem i instalacją różnych produktów. Specjaliści z różnych branży mogą poszerzać swoje praktyczne umiejętności, poznawać nowe techniki instalacyjne, jak np. montaż wanny w podłodze lub instalacja desek sedesowych z funkcją mycia.

Tajniki procesu produkcyjnego

Na parterze Duravit Technology Center zaprezentowany został cały proces produkcyjny umywalek, mebli i produktów wellness naszej firmy. Przekroje, systemy spłuczek oraz ekspozycje testowe mebli pozwalają na poznanie sposobu funkcjonowania produktów firmy.

Na piętrze prezentowane są głównie różne rozwiązania dla produktów ceramicznych - jak miski toaletowe i umywalki. Łazienki testowe pozwalają gościom i uczestnikom szkoleń spróbować własnych sił i samodzielnie zaaranżować przestrzeń łazienki. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.