Studia, rekrutacja: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej rekrutuje studentów

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego rozpoczęła rekrutację. Studenci mogą składać dokumenty do 23 lutego. Słuchacze uczelni są wyłaniani spośród osób, które nie ukończyły 32 lat, posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub równorzędnym oraz znają język angielski, francuski lub niemiecki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Studia, rekrutacja: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej rekrutuje studentów

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

12 sty 2018 10:47


Zajęcia prowadzone przez wybitnych specjalistów, staże krajowe i zagraniczne, intensywny kurs języków obcych, stypendium, a także praca w administracji publicznej bezpośrednio po zakończeniu nauki - to tylko nieliczne korzyści z kształcenia w KSAP - poinformował KSAP.

Jak podkreślono, kształcenie w Krajowej Szkole Administracji Publicznej trwa 19 miesięcy, podczas których 40 słuchaczy zdobywa wiedzę z zakresu nowoczesnej administracji publicznej, technologii informacyjnych i komunikacyjnych, a także intensywnie uczy się języków obcych. Pod opieką mentora - doświadczonego urzędnika, rozwijają swoje kompetencje zawodowe.

Ważnym elementem programu kształcenia w KSAP są krajowe i zagraniczne staże zawodowe. Wiedzę i umiejętności absolwenci KSAP wykorzystują w służbie na rzecz obywateli - podał KSAP.

Wśród absolwentów KSAP są ministrowie, dyrektorzy generalni, dyrektorzy departamentów, ambasadorowie. Od 1993 roku KSAP ukończyło ponad 1200 osób - przypomniano w komunikacie. Podczas nauki w KSAP słuchacze otrzymują stypendium i ubezpieczenie społeczne, a po jej zakończeniu możliwość pracy w administracji publicznej.

KSAP informuje, ze zainteresowani mogą skorzystać z Dni Otwartych w uczelni: 27 stycznia br. w godz. 10:00-12:00 oraz 8 lutego br. w godz. 17:00-19:00. Więcej informacji nt. rekrutacji i programu kształcenia można znaleźć na stronie KSAP: www.ksap.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.