Staże i praktyki w grupie medialnej PTWP. Studenci i absolwenci poszukiwani

0 0
Staże i praktyki w grupie medialnej PTWP. Studenci i absolwenci poszukiwani
Grupa medialna PTWP uruchamia program praktyk i staży/ fot. PTWP

Nie lada gratka dla osób chcących rozpocząć karierę w branży medialnej. Grupa PTWP - wydawca czasopism, portali internetowych oraz organizator konferencji organizuje program praktyk i staży dla studentów i absolwentów uczelni wyższych.

Program praktyk jest skierowany do studentów studiów licencjackich i magisterskich, zwłaszcza kierunków ekonomicznych, informatycznych, artystycznych oraz dziennikarskich. Doświadczenie zawodowe będzie można zdobywać w okresie od jednego do trzech miesięcy.

Z kolei program staży jest dedykowany absolwentom studiów magisterskich. W tym przypadku pracownicy PTWP wiedzą i doświadczeniem będą dzielić się z młodymi w okresie trzech do dziewięciu miesięcy. Najlepsi mają szansę na przedłużenia praktyk i staży oraz podjęcie dalszej współpracy.

Praktyki i staże odbywają się w wielu pionach i zespołach merytorycznych, m.in.: sprzedaży i marketingu, promocji i organizacji eventów, IT, redakcjach. Do głównych zadań stażystów należeć będzie wsparcie zespołu w poszczególnych działach.

Dział promocji i organizacji eventów

Praktyki i staże w dziale promocji i organizacji eventów rozpoczną się we wrześniu/październiku br. Poszukiwane są kreatywne osoby otwarte na nowe wyzwania. Ponadto, kandydat musi posiadać zdolności organizacyjne, a także umieć pracować w grupie.

Do obowiązków praktykantów i stażystów będzie należeć wyszukiwanie kontaktów do osób zapraszanych na konferencje oraz przygotowywanie baz uczestników oraz prelegentów.

Dział sprzedaży i marketingu

Staże i praktyki w dziale sprzedaży i marketingu rozpoczną się w sierpniu br. Kandydaci muszą posiadać zdolności komunikacyjne, a także wykazywać inicjatywę w działaniu. Niezbędna jest również dobra organizacja pracy, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole.

Praktykant czy stażysta będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie baz danych, analizę zestawień zgodnie z wytycznymi oraz współpracę przy tworzeniu treści marketingowych.

Redakcje portali

Od lipca br. rozpoczną się także staże w redakcjach. Poszukiwani są studenci dziennikarstwa, kierunków ekonomicznych lub społecznych, co najmniej po drugim roku studiów.

Wymagana jest umiejętność edycji tekstu (technicznej i językowej), rozeznanie w bieżących sprawach gospodarczych i politycznych oraz dyspozycyjność w godzinach określonych regulaminem praktyki (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00).

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.