Police inwestują w przyszłych pracowników

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” zawarła porozumienie w sprawie utworzenia nowych kierunków kształcenia z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie oraz Technikum Zawodowym w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Porozumienie ma pomóc chemicznej spółce w znalezieniu w przyszłości pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Police inwestują w przyszłych pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

14 sty 2016 15:47


Rezultatem porozumień jednostek naukowych z Grupą Azoty Police, największym pracodawcą w województwie zachodniopomorskim jest otwarcie dwóch kierunków kształcenia. Inżynieria Procesów Wytwarzania Olefin to nowa specjalizacja dostępna dla studentów Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa. Natomiast uczniowie polickiego Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza będą mogli kształcić się w kierunku Technik technologii chemicznej.

– Rozwój przedsiębiorstwa wiąże się m.in. z potrzebą zatrudniania wykwalifikowanych pracowników. To właśnie ludzie stanowią największą wartość naszej firmy. Jestem przekonany, że dzięki zawartym porozumieniom pomożemy wykształcić nową generację wysokiej klasy specjalistów, z których umiejętności będziemy mogli korzystać w przyszłości. To także ogromna korzyść dla całej polskiej nauki – powiedział Krzysztof Jałosiński, Prezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.