wnp.pl

Police inwestują w przyszłych pracowników

0 0
Police inwestują w przyszłych pracowników
(fot. fotolia)

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” zawarła porozumienie w sprawie utworzenia nowych kierunków kształcenia z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie oraz Technikum Zawodowym w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Porozumienie ma pomóc chemicznej spółce w znalezieniu w przyszłości pracowników.

Rezultatem porozumień jednostek naukowych z Grupą Azoty Police, największym pracodawcą w województwie zachodniopomorskim jest otwarcie dwóch kierunków kształcenia. Inżynieria Procesów Wytwarzania Olefin to nowa specjalizacja dostępna dla studentów Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa. Natomiast uczniowie polickiego Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza będą mogli kształcić się w kierunku Technik technologii chemicznej.

– Rozwój przedsiębiorstwa wiąże się m.in. z potrzebą zatrudniania wykwalifikowanych pracowników. To właśnie ludzie stanowią największą wartość naszej firmy. Jestem przekonany, że dzięki zawartym porozumieniom pomożemy wykształcić nową generację wysokiej klasy specjalistów, z których umiejętności będziemy mogli korzystać w przyszłości. To także ogromna korzyść dla całej polskiej nauki – powiedział Krzysztof Jałosiński, Prezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Więcej tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.