Najpierw przeszkolą młodych w Kalifornii. Później ich zatrudnią

Najlepsi najpierw przejdą szkolenie w Stanach Zjednoczonych, a później w Polsce. Firma SAP szuka ukrytych talentów i wyciąga rękę w kierunku młodych osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Najpierw przeszkolą młodych w Kalifornii. Później ich zatrudnią

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

1 gru 2014 17:32


Firma SAP uruchomiła międzynarodowy programu dla absolwentów szkół wyższych. Dla osób które będą najlepsze, znajdzie się praca.

Czytaj też: Branson zwalcza bezrobocie młodych... muzyką

- Program skierowany jest do absolwentów kierunków technicznych, finansowych, zarządzania i HR. Kandydaci powinni charakteryzować się swobodą wypowiedzi, rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, umiejętnością pracy w zespole, analitycznym myśleniem, kreatywnością i nastawieniem na realizację celów biznesowych - mówi Katarzyna Rusek, dyrektor personalny SAP Polska. 

Program SAP Presales Academy składa się z dwóch etapów. Pierwszy obejmuje półroczne, praktyczne szkolenia w ośrodku SAP w Kalifornii. Druga, także 6-miesięczna część szkolenia, prowadzona jest w Polsce. Pod okiem mentora uczestnicy wezmą udział w praktykach w terenie. 

Czytaj też: Studenci chcieliby zarabiać nawet 4 tys. zł. Marzenie ściętej głowy

- Potrzebujemy świeżego spojrzenia młodych, pełnych pasji ludzi,Firma  aby odpowiadać na oczekiwania współczesnego rynku. Dzięki nowemu modelowi rekrutacji i szkoleń, możemy dotrzeć do wschodzących lub jeszcze nieodkrytych talentów i uwolnić ich potencjał - dodaje Katarzyna Rusek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.