Konkurs dla HR-owców: Do wygrania studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego

0 0
Konkurs dla HR-owców: Do wygrania studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego
Akademia Leona Koźmińskiego (Fot.: Wikimedia, Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0)

• Konkurs „Rozwiń skrzydła z Extended Disc” przeznaczony jest dla HR-owców działających na rzecz lokalnych społeczności.
• Nagrodą główną są studia podyplomowe „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych” w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób.
• Czas na zgłoszenia upływa 1 września.

Akademia Leona Koźmińskiego stara się promować inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności. W ramach tej misji powstał pomysł na konkurs „Rozwiń skrzydła z Extended Disc”, który wystartował 20 kwietnia. Jego partnerem merytorycznym jest Extended Disc Polska.

Aby zgłosić udział w konkursie, należy posiadać minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe oraz odpowiadać na swoim stanowisku pracy za sprawy personalne, kadrowe lub szkolenia i rozwój.

Chęć udziału należy zgłosić do 1 września poprzez formularz kontaktowy na stronie akademii. Deklarację udziału w konkursie należy następnie przesyłać drogą mailową na adres podyplomowe@kozminski.edu.pl wraz z opisem inicjatywy w obszarze rozwoju i dzielenia się wiedzą, odkrywania talentów, edukacji i podnoszenia kwalifikacji, wspierania przedsiębiorczości, wdrażania nowych technologii lub zachowań prozdrowotnych i ekologii, w którą było się zaangażowanym. Z każdym z uczestników, który to uczyni, indywidualną rozmowę odbędzie jury w pięcioosobowym składzie.

Nagrodą główną jest możliwość bezpłatnego uczestnictwa w studiach podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych” w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób. Przyznana zostanie również nagroda dodatkowa, czyli dowolne jedno- lub dwudniowe szkolenie w Akademii Leona Koźmińskiego dla dwóch osób.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.