Konferencja: "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?"

0 0

Uniwersytet Śląski oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają do udziału w konferencji pt. „Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?”, która odbędzie się 6 października 2016 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Bankowa 11a, Katowice). Partnerem wydarzenia jest ALTA.

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najważniejszych zadań w zarządzaniu organizacjami. Współcześnie prawie wszystkie organizacje zmagają się z narastającą konkurencją na różnych polach.

Podczas konferencji omówione zostaną nowe wyzwania w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a zaproszeni goście będą dzielić się praktycznymi doświadczeniami podejść do zarządzania personelem, które okazały się skuteczne w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Konferencja oparta jest na wystąpieniach zaproszonych ekspertów i na dyskusji panelowej w grupach tematycznych obejmujących doświadczenia korporacji międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

W konferencji weźmie udział m.in. profesor Helen Baron, która jest ekspertem w dziedzinie pomiarów psychometrycznych i opracowała ponad 100 oryginalnych testów, w tym do badania osobowości, motywacji, kompetencji i różnych aspektów zdolności; Tatiana Szostok, dyrektor działu odpowiadającego za realizację projektów konsultingowych i rozwojowych w firmie ALTA; Paweł Sopkowski, pionier coachingu i mentoringu w Polsce, który rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat; dr Piotr Prokopowicz, współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej tworzącej innowacyjne narzędzia diagnozy i rozwoju kompetencji z wykorzystaniem gier symulacyjnych oraz profesor Mare Teichmann, która zajmuje się adaptacją metod badawczych i testów diagnostycznych w obszarze psychologii pracy.

Adresatami konferencji są:
• kierownicy wyższego szczebla
• dyrektorzy działów kadr i menedżerowie
• naukowcy specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi
• doradcy w zakresie zarządzania personelem

Program konferencji znajdziecie tutaj oraz w pliku pdf na dole strony.

Zapewniamy tłumaczenia anglojęzycznych wystąpień. Opłata konferencyjna dla uczestników-słuchaczy wynosi 100 zł. Prosimy o rejestrację do 16 września 2016, poprzez formularz i dokonanie wpłaty na konto 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice.

W tytule przelewu należy podać: Konferencja HR, imię i nazwisko uczestnika.

POBIERZ

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.