Property News

JLL partnerem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Gdańskim

0 0
JLL partnerem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Gdańskim
- Ogromnie się cieszymy z rozpoczęcia współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Gdańskim - powiedziała Magdalena Reńska(fot.propertynews.pl)

• Firma doradcza JLL została partnerem merytorycznym podyplomowych studiów z zakresu komercjalizacji nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim.
• Zajęcia w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania rozpoczną się w październiku 2016 i potrwają rok.

- Dla naszych studentów tworzymy kompleksową ofertę edukacyjną, łączącą wiedzę teoretyczną z podejściem praktycznym. Dlatego zaproponowaliśmy firmie JLL współpracę merytoryczną nad studiami z zakresu komercjalizacji nieruchomości - komentuje dr Anna Wojewnik-Filipkowska, Katedra Inwestycji i Nieruchomości, Uniwersytet Gdański.

Wykładowcami ze strony JLL będą: Tomasz Trzósło (dyrektor zarządzający w Polsce), Magdalena Reńska (dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy), Anna Bartoszewicz-Wnuk (dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, Michał Bryszewski (menedżer ds. Rozwiązań Biznesowych) oraz Michael Ewert (dyrektor Działu Analityki i Rozwiązań Biznesowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

- Ogromnie się cieszymy z rozpoczęcia współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Gdańskim. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzielą się wiedzą. Chcemy studentom przybliżyć specyfikę branży nieruchomości i uzupełnić zdobytą wiedzę przykładami z codziennej działalności biznesowej JLL w Polsce i na świecie. Naszym celem jest przedstawienie najnowszych trendów na rynku. Powiemy jak dynamicznie zmienia się branża, w jaki sposób przechodzi od tradycyjnego pośrednictwa czy zarządzania nieruchomościami do kompleksowego wsparcia klientów. Zaprosiliśmy do realizacji tego innowacyjnego projektu także innych praktyków z zaprzyjaźnionych firm, by uzupełnić wiedzę JLL doświadczeniem z innych branż. Wierzę, że te studia ułatwią uczestnikom w przyszłości znalezienie ciekawej posady lub wdrożenie nowych koncepcji w obecnym miejscu pracy - powiedziała Magdalena Reńska, dyrektor w JLL.

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.