Grupa Muszkieterów przeszkoliła studentów z zarządzania

• Grupa Muszkieterów, we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, stworzyła cykl wykładów otwartych pt. „Nowoczesne metody zarządzania w handlu”.
• Pierwsza edycja projektu, zakończona 8 czerwca 2016 r., zaangażowała ponad 400 studentów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grupa Muszkieterów przeszkoliła studentów z zarządzania

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

24 cze 2016 12:05


Celem projektu było przygotowanie studentów do swobodnego poruszania się w branży handlowej oraz do podjęcia pracy w tym obszarze.

- Projekt Grupy Muszkieterów tworzy pomost między sferą nauki i biznesu – to ważny trend, który warto wspierać – powiedział prof. Marian Gorynia, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

- Sektor handlowy daje dziś w Polsce zatrudnienie niemal dwóm milionom osób, a zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowaną kadrę wzrasta wraz z dynamicznym rozwojem branży. Misją Grupy Muszkieterów jest przede wszystkim inwestowanie w człowieka – jesteśmy przekonani, że to najlepsza metoda rozwijania przedsiębiorczości oraz wspierania gospodarki, zarówno w wymiarze lokalnym, jak i krajowym – dodaje Philippe Jammes, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

W ramach zakończonego 8 czerwca 2016 r. programu, studenci mogli wziąć udział łącznie w ośmiu wykładach otwartych. Osoby, które wykazały się największym zaangażowaniem w projekt tj. uczestniczyły przynajmniej w 75 proc. spotkań, otrzymały certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Grupę Muszkieterów i UEP oraz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczny płatny staż w centrali Grupy w wybranym przez siebie dziale.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.