Comarch współpracuje z Uniwersytetem Wyszyńskiego w Warszawie

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie weźmie udział w Programie Współpracy z Uczelniami opracowanym przez firmę Comarch.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Comarch współpracuje z Uniwersytetem Wyszyńskiego w Warszawie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 wrz 2014 10:51


Będzie to możliwe dzięki umowie podpisanej w czwartek 28 sierpnia 2014 r. przez Rektora Uczelni ks. prof. UKSW dra hab. Stanisława Dziekońskiego oraz prezesa firmy Comarch prof. dra hab. inż. Janusza Filipiaka. Zakres współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego obejmie prowadzenie praktyk zawodowych,  staży przemysłowych oraz projektów laboratoryjnych.

Czytaj też: PGE współpracuje z Politechniką Rzeszowską

Zostanie także wsparta realizacja prac magisterskich i doktorskich w zakresie fizyki, matematyki, informatyki oraz nauk społecznych związanych z wdrażaniem nowych technologii.

Czytaj też: Umowa o współpracy grupy Energa z AGH

Comarch jest jedną z największych polskich spółek informatycznych w Polsce, specjalizującą się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych i infrastruktur sieciowych.

Wyróżnia się kompleksową ofertą m.in. dla sektorów ERP, finanse, bankowość, ubezpieczenia, e-Zdrowie, Usług, telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych i administracji publicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.