Cisco wspomaga rozwój studentów

41 studentów z Polski i Słowacji zakwalifikowanych do programu Engineer Incubator weźmie udział w kursach prowadzonych przez inżynierów Cisco Global Center w Krakowie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Cisco wspomaga rozwój studentów

PODZIEL SIĘ


Autor: JK

13 lis 2013 15:55


Kontynuując swoje wieloletnie zaangażowanie w rozwój wiedzy i kompetencji studentów, Cisco Networking Academy we współpracy z Cisco Global Support Center w Krakowie uruchomiły program Cisco Engineer Incubator przeznaczony dla studentów kierunków informatycznych.

Finalistów wybrano spośród 80 słuchaczy programu Cisco Networking Academy, z czterech polskich i dwóch słowackich uniwersytetów (Kraków, Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Koszyce, Żilina). Do finału weszło 21 polskich studentów i 20 słowackich.

Aby zakwalifikować się do programu, studenci przeszli przez proces Assessment Center, który jest stosowany podczas rekrutacji do Cisco Global Support Center w Krakowie. Dzięki temu uczestnicy mogli się przekonać jak wygląda rzeczywista rekrutacja i jakim wymagania stawia przed kandydatami zespół rekrutujący.

Od listopada 2013 r. do marca 2014 r. uczestnicy będą brali udział w kursie, który obejmuje warsztaty z poziomu Professional (CCNP) w ramach programu Cisco Networking Academy. Dzięki kursowi studenci będą mogli poznać specyfikę pracy w różnych działach krakowskiego biura Cisco. Raz w miesiącu odbędzie się spotkanie z inżynierami Cisco. Realizatorzy zapewniają, że będą na bieżąco informować uczestników o ich postępach w nauce.

- Program Engineer Incubator stwarza studentom Cisco Networking Academy niepowtarzalną okazję, aby z jednej strony kontynuować rozwijanie umiejętności w dziedzinie technologii IT , a z drugiej - nabywać tzw. kompetencje miękkie, niezbędne do tego, aby znaleźć zatrudnienie w najlepszych technologicznych firmach świata, takich jak Cisco - mówi Ullie Versavel, menedżer działu usług wsparcia technicznego w Cisco Global Support Center w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.