Cisco wspomaga rozwój studentów

0 0
Cisco wspomaga rozwój studentów

41 studentów z Polski i Słowacji zakwalifikowanych do programu Engineer Incubator weźmie udział w kursach prowadzonych przez inżynierów Cisco Global Center w Krakowie.

Kontynuując swoje wieloletnie zaangażowanie w rozwój wiedzy i kompetencji studentów, Cisco Networking Academy we współpracy z Cisco Global Support Center w Krakowie uruchomiły program Cisco Engineer Incubator przeznaczony dla studentów kierunków informatycznych.

Finalistów wybrano spośród 80 słuchaczy programu Cisco Networking Academy, z czterech polskich i dwóch słowackich uniwersytetów (Kraków, Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Koszyce, Żilina). Do finału weszło 21 polskich studentów i 20 słowackich.

Aby zakwalifikować się do programu, studenci przeszli przez proces Assessment Center, który jest stosowany podczas rekrutacji do Cisco Global Support Center w Krakowie. Dzięki temu uczestnicy mogli się przekonać jak wygląda rzeczywista rekrutacja i jakim wymagania stawia przed kandydatami zespół rekrutujący.

Od listopada 2013 r. do marca 2014 r. uczestnicy będą brali udział w kursie, który obejmuje warsztaty z poziomu Professional (CCNP) w ramach programu Cisco Networking Academy. Dzięki kursowi studenci będą mogli poznać specyfikę pracy w różnych działach krakowskiego biura Cisco. Raz w miesiącu odbędzie się spotkanie z inżynierami Cisco. Realizatorzy zapewniają, że będą na bieżąco informować uczestników o ich postępach w nauce.

- Program Engineer Incubator stwarza studentom Cisco Networking Academy niepowtarzalną okazję, aby z jednej strony kontynuować rozwijanie umiejętności w dziedzinie technologii IT , a z drugiej - nabywać tzw. kompetencje miękkie, niezbędne do tego, aby znaleźć zatrudnienie w najlepszych technologicznych firmach świata, takich jak Cisco - mówi Ullie Versavel, menedżer działu usług wsparcia technicznego w Cisco Global Support Center w Krakowie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.