Aż ponad 53 tys. młodych chce zostać szefem Adecco

• Adecco otrzymało ponad 53,4 tys. zgłoszeń na 50 miejsc w tegorocznej edycji programu stażowego „CEO for one month”.
• Selekcja pozwoli wybrać 50 osób do pracy u boku dyrektora generalnego Adecco w swoim kraju.
• Jedna z nich z zostanie mianowana na CEO Adecco na okres jednego miesiąca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aż ponad 53 tys. młodych chce zostać szefem Adecco

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

19 kwi 2016 14:16


Tylko jedna - z ponad 53 tys. osób - zostanie „CEO for one month” pracując wspólnie z Alain’em Dehaze’m, szefem Adecco. Szansę na program stażowy - u boku dyrektorów generalnych w swoim kraju - ma jednak aż 50 osób.

Alain Dehaze, dyrektor generalny Adecco. (Fot.: Adecco) Alain Dehaze, dyrektor generalny Adecco. (Fot.: Adecco)

To nie jedyna inicjatywa Adecco, która pozwala młodym zdobyć doświadczenie. Firma opracowała również swoje autorskie programy tj. „Adecco Way To Work”, który do tej pory zapewnił młodym osobom ponad 3 tys. staży oraz u jej partnerów biznesowych.

W 2016 r. celem jest zorganizowanie 5 tys. takich miejsc. „CEO for One Month” jest dodatkową okazją do zwiększenia tej liczby praktyk i pozwala 50 osobom zdobyć niezbędne doświadczenie oraz podjąć pracę u boku CEO w kraju z którego pochodzą.

Pracownicy Adecco przystąpią do lokalnych selekcji i rozmów kwalifikacyjnych, które mają się zakończyć w czerwcu 2016 r.

– Osoby, które przejdą proces rekrutacji do programu "CEO for One Month" na własne oczy przekonają się jak wygląda praca w Adecco, będą brały udział w spotkaniach biznesowych z klientami czy analizowały bieżącą sytuację handlową i gospodarczą. Wszystko po to, aby zwiększyć swoje umiejętności twarde, jak i miękkie – podkreśla Krzysztof Zajkowski, menedżer marketingu w Adecco Poland.

Po etapie selekcji pierwsze dziesięć osób będzie uczestniczyć w "CEO for One Month Bootcamp”. W tym czasie tylko jedna z nich z zostanie mianowana CEO Adecco Group na okres jednego miesiąca. Praca na tym stanowisku pozwoli zdobyć dalsze doświadczenie, tym razem u boku Alain’a Dehaze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.