Art of HR na wiosnę

0 0
Art of HR na wiosnę

Altkom Akademia organizuje wiosenną edycję cyklu ponad 50 seminariów biznesowych dla menedżerów działów HR. Na tapecie będą m.in. learntainment czy grywalizacja.

- Rynek pracy, a tym samym działy Human Resources, poszukują specyficznych kompetencji. Multidyscyplinarność nowych zawodów, nie znanych jeszcze przed dekadą, oraz awangardowe dla generacji XX wieku modele komunikowania się, będą wyznaczały trendy w strategiach nie tylko social networking recruitment - mówi Rafał Cieplak, kierownik ds. rozwoju Biznesu w Altkom Akademii. - Generacja Z, już dzisiaj nazywana Gen @ lub Gen I (internet), komunikuje się, zdobywa wiedzę i umiejętności nie tylko w sieci ale też w formie wycinkowych, ikonograficznych, intuicyjnych pakietów informacji - tłumaczy.

Informacja to już nie sama treść, ale konglomerat wielu wrażeń i wieloznaczności. Ten model zdobywania informacji - czyli uczenia się - stanie się kluczowym czynnikiem sukcesu dla pozyskiwania oraz rozwoju kompetencji. Przygotowanie się na warunki rynku kompetencji pracowników, których nie jesteśmy dzisiaj w stanie nawet określić w zarysie, staje się dla działów HR formą aktywności z zakresu designu.

- Nasze spotkanie "Art of HR" jest miejscem dyskusji nad narzędziami zarządzania rozwojem kompetencji, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu neuronauki oraz narzędzia z awangardy modelu komunikowania się charakterystycznego dla generacji Y i Z - dodaje Cieplak.

Sztuka HR ruszy 17 kwietnia.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.