Art of HR na wiosnę

Altkom Akademia organizuje wiosenną edycję cyklu ponad 50 seminariów biznesowych dla menedżerów działów HR. Na tapecie będą m.in. learntainment czy grywalizacja.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Art of HR na wiosnę

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

10 kwi 2013 21:55


- Rynek pracy, a tym samym działy Human Resources, poszukują specyficznych kompetencji. Multidyscyplinarność nowych zawodów, nie znanych jeszcze przed dekadą, oraz awangardowe dla generacji XX wieku modele komunikowania się, będą wyznaczały trendy w strategiach nie tylko social networking recruitment - mówi Rafał Cieplak, kierownik ds. rozwoju Biznesu w Altkom Akademii. - Generacja Z, już dzisiaj nazywana Gen @ lub Gen I (internet), komunikuje się, zdobywa wiedzę i umiejętności nie tylko w sieci ale też w formie wycinkowych, ikonograficznych, intuicyjnych pakietów informacji - tłumaczy.

Informacja to już nie sama treść, ale konglomerat wielu wrażeń i wieloznaczności. Ten model zdobywania informacji - czyli uczenia się - stanie się kluczowym czynnikiem sukcesu dla pozyskiwania oraz rozwoju kompetencji. Przygotowanie się na warunki rynku kompetencji pracowników, których nie jesteśmy dzisiaj w stanie nawet określić w zarysie, staje się dla działów HR formą aktywności z zakresu designu.

- Nasze spotkanie "Art of HR" jest miejscem dyskusji nad narzędziami zarządzania rozwojem kompetencji, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu neuronauki oraz narzędzia z awangardy modelu komunikowania się charakterystycznego dla generacji Y i Z - dodaje Cieplak.

Sztuka HR ruszy 17 kwietnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.