200 miejsc pracy i płatnych praktyk dla studentów i absolwentów w Deloitte

0 0
200 miejsc pracy i płatnych praktyk dla studentów i absolwentów w Deloitte
Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych, technicznych oraz prawa i administracji. (Fot. Google+/Deloitte)

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Poszukiwani są studenci (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwenci uczelni wyższych.

Jak co roku rekrutacja jest prowadzona z myślą o wszystkich lokalnych oddziałach firmy, zarówno w Warszawie, jak i Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Szczecinie.

Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Najważniejsze są jednak umiejętności pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze.

Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne spotkanie weryfikujące umiejętności kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale konsultingu, który w ostatnich latach mocno rozwija kilka innowacyjnych produktów: Finevare (narzędzie do wyceny wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego) czy Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem). Taka opcja może być szczególnie interesująca dla studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych i ekonometrycznych.

- Tegoroczną nowością jest możliwość odbycia praktyk i zdobycia zatrudnienia w Deloitte Digital, który w ramach Deloitte działa od października ubiegłego roku. To połączenie agencji interaktywnej, doradztwa strategicznego oraz firmy technologicznej, dlatego szukamy kandydatów, którzy są kreatywni, a jednocześnie nowoczesne technologie nie mają dla nich tajemnic – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor działu HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte.

Oprócz działającego w Warszawie i Łodzi Deloitte Digital, młodzi ludzie mogą również szukać zatrudnienia w otwartym we wrześniu ub. roku Deloitte CE Business Services Center w Rzeszowie, które jako centrum usług wspólnych świadczy usługi związane z audytem, księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla biur Deloitte z 18 krajów.

Akademia Biznesu Deloitte

Deloitte zaprasza studentów do udziału w kolejnym cyklu bezpłatnych certyfikowanych warsztatów w ramach Akademii Biznesu. Podczas Akademii Podatkowej, Rachunkowości, Quants i Cyber Academy będzie można poszerzyć swoją wiedzę akademicką o praktyczne aspekty oraz doświadczyć pracy konsultanta biznesowego. Uczestnicy warsztatów zyskują nową wiedzę, sieć kontaktów biznesowych oraz perspektywę przyszłej pracy lub praktyk w Deloitte.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • wiele dużych firm oferuje takie staże. ale trzeba wybrać mądrze, tak by skorzystać. dlatego zdecydowałam się na impela. tam zdobywam niezbędne doświadczenie i uczę się praktycznych rzeczy. to mi zaprocentuje w przyszłej pracy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.