WaMaBOSS promuje dobre praktyki CSR

0 0
WaMaBOSS promuje dobre praktyki CSR

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu wspomaga ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego też postanowiło wyłonić wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur te, które prezentują najlepsze praktyki CSR.

- Przedsiębiorstwa, które wdrażają strategie społecznie odpowiedzialnego biznesu powinno się wyróżniać tak, by stały się wzorem i modelem postępowania dla innych firm. Dlatego ważne jest, by wyłonić firmy, które w istotny sposób przyczyniają się do budowania swojej przewagi konkurencyjnej w oparciu o kluczowe założenia CSR: zarządzanie zasobami, wspieranie i rozwój lokalnej społeczności oraz zrównoważony rozwój. Odpowiedzialny przedsiębiorca to taki, który tworzy, wspiera i szanuje swoje środowisko pracy - powiedziała Eliza Popławska-Jodko, kierownik projektu.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań Forum WaMaBOSS na rzecz wdrażania i promowania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z terenu województwa warmińsko-mazurskiego oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Upowszechnianie standardów i dobrych praktyk społecznie odpowiedzialnego biznesu przekłada się na wzmocnienie rozwoju lokalnego, poprawę środowiska naturalnego oraz tworzenie lepszych miejsc pracy.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu spośród przedsiębiorców, którzy osiągnęli najwyższe oceny w trzech kategoriach: najwyższa jakość, zaangażowanie i wspieranie rozwoju lokalnego oraz szczególna dbałość o środowisko naturalne.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.