Wakacyjne kino z Biedronką

0 0
Wakacyjne kino z Biedronką

Pod hasłem „My Polacy tak mamy, że lubimy dobre kino” sieć sklepów Biedronka organizuje pilotażowy, wakacyjny cykl seansów filmowych. Od 15 lipca do 14 sierpnia plenerowe kino Biedronki zagości w dwudziestu często odwiedzanych w tym okresie miejscowościach w Polsce. Wszystkie seanse będą bezpłatne.

Sieć sklepów Biedronka, chcąc wzbogacić istniejące już atrakcje letnich miejscowości, w których ograniczony jest dostęp do repertuaru kinowego, zaproponowała w wakacje specjalne plenerowe pokazy filmowe.

Widzowie będą mogli oglądać kinowe hity ostatnich lat na specjalnie przygotowanych w tym celu parkingach w sąsiedztwie sklepów. Emisje będą odbywały się na pneumatycznych ekranach, 7-metrowej szerokości, tak, aby z każdego miejsca można było wygodnie zobaczyć projekcję.

Wśród wyświetlanych filmów znajdą się m.in. Amelia, Nietykalni oraz ubiegłoroczna polska produkcja Jesteś Bogiem, opowiadająca historię legendarnej grupy Paktofonika.

Wszystkie seanse w lipcu rozpoczynać się będą o 21.30, a w sierpniu, ze względu na krótszy dzień, już o 21.00. Plenerowe kina znajdować się będą w sąsiedztwie sklepów Biedronka, gdzie widzowie będą mogli zaopatrzyć się w przekąski i napoje.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić seanse kina na świeżym powietrzu, organizatorzy przygotowali dla widzów 200 wygodnych leżaków.

Plenerowe seanse filmowe Biedronki organizowane są we współpracy z Outdoor Cinema.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.