Trzy, dwa, jeden, start! Biegną wszyscy, od przedszkolaka do pracownika PKO

0 0
Trzy, dwa, jeden, start! Biegną wszyscy, od przedszkolaka do pracownika PKO

Na Polanie Jakuszyckiej miłośnicy narciarstwa biegowego będą mogli sprawdzić swoje siły. Do rywalizacji przystąpią ramię w ramię wyczynowcy z amatorami. PKO Bank Polski po raz trzeci został sponsorem imprezy

Po raz 37. w pierwszy marcowy weekend w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach wystartuje coroczny Bieg Piastów.

W sobotnim biegu razem z innymi zawodnikami na starcie pojawią się pracownicy branży bankowej, wśród nich przedstawiciele PKO Banku Polskiego. Organizator pomyślał też o najmłodszych uczestnikach. Mali sportowcy sprawdzą swoje siły w Biegu Przedszkolaka na specjalnej trasie na dystansie 150 m.

Zawodnicy będą mieli okazję poczuć ducha rywalizacji i doświadczyć niezapomnianych emocji, a na mecie odebrać upominki i dyplomy.

Od kilku lat PKO Bank Polski wspiera imprezy biegowe w roli sponsora, ale też uczestnika. Reprezentanci Banku biorą aktywny udział w biegach historycznych organizowanych z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Powstania Warszawskiego oraz Święta Odzyskania Niepodległości.

Bieg Piastów jest najstarszym i zarazem najbardziej popularnym biegiem narciarskim w Polsce. Zadebiutował 11 kwietnia 1976 roku w Jakuszycach. Od 1995 roku zaliczany jest do europejskiej ligi biegów długodystansowych Euroloppet, a od 2008 roku do światowej ligi biegów narciarskich Worldloppet. Co roku staruje w nim tysiące biegaczy.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.