Pracownicy Volkswagena myślą na niebiesko

0 0
Pracownicy Volkswagena myślą na niebiesko

Volkswagen Group Polska włączył się do globalnej akcji ekologicznej pod hasłem „Think Blue”, w ramach której pracownicy posadzili niebieskie kwiaty, a w miejscu pracy pojawiły się informacje zachęcające do działań proekologicznych.

Akcja Think Blue rozpoczęła się 2 lipca sadzeniem skwerów z kwiatami lobelii w Parku Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w którą włączyli się poznaniacy. Dzień później pracownicy Volkswagena dołączyli do akcji, sadząc przed siedzibą firmy niebieski skwer.

Wszyscy zaangażowani pracownicy otrzymali niebieski kwiatek na biurko lub nasionka niezapominajki. Dodatkowo informacje o proekologicznych krokach, które warto podejmować na co dzień dotarły do pracowników w formie e-mailingu, plakatów oraz naklejek na sprzętach biurowych.

Think Blue to globalna idea marki Volkswagen, która odpowiada na pytanie jak harmonijnie łączyć indywidualną mobilność z odpowiedzialnością za środowisko i działaniami proekologicznymi. Inicjatywy w ramach Think Blue, podejmowane przez Volkswagena na całym świecie, mają inspirować i motywować do brania odpowiedzialności za przyszłość środowiska, podkreślając, że ekologiczne działania nie wymagają rezygnacji z wygody, a co więcej, mogą dostarczyć wiele radości.

- Najcenniejsze w tej koncepcji jest to, że każdy może się w nią zaangażować i tym samym dbać o środowisko i tworzyć lepszą przyszłość. Cieszymy się, że koleżanki i koledzy, także z innych marek, chcieli wnieść swój wkład w akcję - powiedział Mateusz Liśkiewicz, kierownik ds. komunikacji marki Volkswagen w Volkswagen Group Polska.

Niebieskie skwery pojawiły się już w Poznaniu i Toruniu. Do akcji dołączy 9 lipca jeszcze Gdańsk.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.