Pracownicy FoodCare spełnią marzenia chorych dzieci

0 0
Pracownicy FoodCare spełnią marzenia chorych dzieci
Bez wsparcia ludzi o dobrym sercu i sponsorów działalność fundacji byłaby niemożliwa – mówi Karolina Adamska, prezes fundacji Mam Marzenie. (Fot.: mammarzenie.org)

• Fundacja Mam Marzenie otacza opieką dzieci, u których zdiagnozowano choroby zagrażające życiu.
• Firma FoodCare uruchamia program wolontariatu pracowniczego i podejmie się realizacji marzeń podopiecznych fundacji.

– Fundacja wnosi radość w życie chorych dzieci i ich rodzin, chcemy pomóc jej podopiecznym i zaangażować naszych pracowników w działania na rzecz małych marzycieli w potrzebie. Obecnie wdrażamy program wolontariatu pracowniczego, w ramach którego nasi pracownicy będą mogli włączyć się w dzieło pomocy realizowane przez fundację. Do końca roku planujemy spełnić możliwie wiele marzeń. Jestem przekonany, że inicjatywa będzie wartościowa nie tylko dla podopiecznych fundacji, ale i naszych pracowników, którzy dostaną bodziec do zaangażowania się w słuszną sprawę – mówi prezes FoodCare Wiesław Włodarski.

Przed wolontariuszami stoi pierwsze wyzwanie – realizacja Marzenia Martyny. 9-letnia podopieczna krakowskiego oddziału fundacji marzy o bajkowym, różowym pokoju. Grupa wolontariuszy FoodCare zrealizuje marzenie dziewczynki. Zadaniem dla pierwszej grupy wolontariuszy jest przygotowanie planu remontu pokoju i zakup niezbędnych produktów, a następnie realizacja dzieła w domu dziewczynki. Wsparcie finansowe realizacji marzenia zapewnione jest przez zarząd FoodCare.

– Bardzo cieszymy się, że dzięki firmie FoodCare uda się zrealizować marzenia naszych podopiecznych. Jest to dla nas ogromna pomoc i wielki zastrzyk energii dla dzieci do walki z chorobą. Bez wsparcia ludzi o dobrym sercu i sponsorów nasza działalność byłaby niemożliwa – mówi Karolina Adamska, prezes fundacji Mam Marzenie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • witam dlaczego w artykule jest informacja ze "mówi prezes Eiesław Włodarski" p rzecież p. Włodarski nie jest prezesem FoodCare, ponieważ nie może zajmowac takiego stanowiska zgodnie z wyrokami????

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.