Odpowiedzialny biznes w Polsce. Czas zgłaszać dobre praktyki w 2015 r.

0 0
Odpowiedzialny biznes w Polsce. Czas zgłaszać dobre praktyki w 2015 r.
7 obszarów CSR: ład organizacyjny, praktyki z zakresu pracy, prawa człowieka, środowisko, uczciwe praktyki operacyjne, zagadnienia konsumenckie oraz zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej (fot.fotolia)

Do 13 stycznia firmy mogą rejestrować dobre praktyki CSR realizowane w 2015 roku. Z przesłanych przykładów powstaje co roku największy w Polsce przegląd aktywności biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu uruchomiło formularz do zgłaszania dobrych praktyk CSR, realizowanych w 2015 roku. Przesłane przez firmy aktywności i inicjatywy zaprezentowane zostaną w dorocznym raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Publikacja stanowi największy w Polsce przegląd aktywności biznesu odpowiedzialnego społecznie - w poprzedniej edycji raportu znalazło się prawie 700 praktyk.

Zarówno zgłoszenie jak i publikacja dobrych praktyk jest bezpłatna dla firm. Wymagana jest jednak rejestracja i uzupełnienie formularza do 13 stycznia. Liczba zgłaszanych praktyk nie jest ograniczona, jednak muszą one dotyczyć działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. O ostatecznym zakwalifikowaniu praktyki do raportu rozstrzyga Komitet Merytoryczny złożony z przedstawicieli Forum Odpowiedzialnego Biznesu pod przewodnictwem dyrektorki generalnej Marzeny Strzelczak.

Zgłoszone inicjatywy i projekty CSR firm, podobnie jak w ubiegłych latach, zostaną pogrupowane według 7 obszarów: ład organizacyjny, praktyki z zakresu pracy, prawa człowieka, środowisko, uczciwe praktyki operacyjne, zagadnienia konsumenckie oraz zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej.

Ogłoszenie raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki” odbędzie się 31 marca 2016 roku.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.