Niecodzienny konkurs Volkswagena. Do wygrania 50 tys. zł

0 0
Niecodzienny konkurs Volkswagena. Do wygrania 50 tys. zł
Zakład w Poznaniu. (Fot.: mat. pras.)

• Volkswagen Poznań ogłasza konkurs na rzeźbę plenerową symbolizującą nową inwestycję.
• Rzeźba ma symbolizować wpływ inwestycji w Białężycach pod Wrześnią na otoczenie w myśl hasła ”Ludzie. Fabryka. Miasto”.

– Już w październiku w Białężycach pod Wrześnią oficjalnie otworzymy najnowocześniejszą fabrykę Volkswagena w Europie – zapowiada Monika Hajbowicz, kierownik działu komunikacji Volkswagen Poznań. – Ta inwestycja ma niebagatelny wpływ na Wrześnię i okolice oraz na życie mieszkańców, dlatego chcielibyśmy również w tak artystyczny sposób pokazać zachodzące wokół Wrześni zmiany i upamiętnić to wydarzenie.

Konkurs ma charakter otwarty. Może w nim uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, która ma ochotę wypróbować swoich sił plastycznych oraz deklaruje możliwość realizacji projektu w przypadku zwycięstwa. Prace można wykonać w drewnie, metalu, kamieniu, tworzywach sztucznych, wykorzystując także oświetlenie i roślinność. Rzeźba ma ostatecznie stanąć na terenie fabryki, tuż obok jej głównego wejścia. 

Propozycje prac w formie graficznej i opisowej można wysyłać do 28 lipca. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Volkswagena Poznań.

W pierwszym etapie wybrane zostaną trzy projekty konkursowe, które w drugim etapie poddane zostaną ocenie pracowników Volkswagen Poznań. W drodze głosowania nastąpi wybór zwycięzcy konkursu. Jego nazwisko zostanie ogłoszone 8 sierpnia. Pula środków finansowych na wykonanie rzeźby wraz z wynagrodzeniem za wykonanie zwycięskiego projektu wyniesie 50 tys. zł.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.