Fiat nagradza dzieci swoich pracowników

Już po raz 17. Fiat w Polsce nagrodził dzieci pracowników swoich spółek za dobre wyniki w nauce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Fiat nagradza dzieci swoich pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

26 lut 2013 13:19


W Bielsku-Białej, prezesi spółek Grupy Fiat S.p.A., Fiat Industrial oraz spółek JV działających w Polsce wręczyli 100 dzieciom pracowników tych spółek nagrody za szczególne wyniki w nauce osiągnięte w poprzednim roku szkolnym/akademickim.

Nagrody pieniężne przyznane zostały w czterech kategoriach: świadectw dojrzałości (22 osoby), dyplomów licencjata (12 osób), dyplomów inżyniera (11 osób) oraz dyplomów ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub lekarza (55 osób). Łączna wartość przyznanych w tym roku nagród to 280,5 tys.zł.

W 1996 r. zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych w oparciu o regulamin ogólny dzieciom pracowników spółek Fiata, zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których firma odgrywa znaczącą rolę, pragnąc w ten sposób wyróżnić tych młodych ludzi, którzy osiągają szczególnie dobre wyniki w nauce.

Dotychczas w Polsce, w siedemnastu edycjach konkursu, przyznano w różnych kategoriach 2 806 nagród o łącznej wartości ponad 10,3 mln zł.

Grupa Fiat w Polsce pozostaje jednym z największych inwestorów zagranicznych oraz jednym z czołowych eksporterów. W 2012 r. wartość eksportu Grupy wyniosła 14,9 mld zł. Obroty wyniosły 23,3 mld zł. W 18 spółkach Grupy Fiat (Fiat SpA - 16 spółek i Fiat Industrial - 2 spółki) oraz w 2 spółkach Joint Ventures (Fiat Bank Polska i FGA Leasing Polska) zatrudnionych było 11 931 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.