Fiat nagradza dzieci swoich pracowników

0 0
Fiat nagradza dzieci swoich pracowników

Już po raz 17. Fiat w Polsce nagrodził dzieci pracowników swoich spółek za dobre wyniki w nauce.

W Bielsku-Białej, prezesi spółek Grupy Fiat S.p.A., Fiat Industrial oraz spółek JV działających w Polsce wręczyli 100 dzieciom pracowników tych spółek nagrody za szczególne wyniki w nauce osiągnięte w poprzednim roku szkolnym/akademickim.

Nagrody pieniężne przyznane zostały w czterech kategoriach: świadectw dojrzałości (22 osoby), dyplomów licencjata (12 osób), dyplomów inżyniera (11 osób) oraz dyplomów ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub lekarza (55 osób). Łączna wartość przyznanych w tym roku nagród to 280,5 tys.zł.

W 1996 r. zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych w oparciu o regulamin ogólny dzieciom pracowników spółek Fiata, zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których firma odgrywa znaczącą rolę, pragnąc w ten sposób wyróżnić tych młodych ludzi, którzy osiągają szczególnie dobre wyniki w nauce.

Dotychczas w Polsce, w siedemnastu edycjach konkursu, przyznano w różnych kategoriach 2 806 nagród o łącznej wartości ponad 10,3 mln zł.

Grupa Fiat w Polsce pozostaje jednym z największych inwestorów zagranicznych oraz jednym z czołowych eksporterów. W 2012 r. wartość eksportu Grupy wyniosła 14,9 mld zł. Obroty wyniosły 23,3 mld zł. W 18 spółkach Grupy Fiat (Fiat SpA - 16 spółek i Fiat Industrial - 2 spółki) oraz w 2 spółkach Joint Ventures (Fiat Bank Polska i FGA Leasing Polska) zatrudnionych było 11 931 osób.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.