Dobra firma nie siedzi z założonymi rękami. Kto zostanie Dobroczyńcą Roku?

0 0
Dobra firma nie siedzi z założonymi rękami. Kto zostanie Dobroczyńcą Roku?

Ruszyła XVII edycja konkursu o tytuł Dobroczyńcy Roku. Zwycięzców poznamy już w maju 2014 r. Kto tym razem wygra i otrzyma tytuł?

Ogólnopolski konkurs o tytuł Dobroczyńcy Roku organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce od 1997 roku. Jest to największy i najdłużej działający w Polsce konkurs nagradzający społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno duże, jak i małe firmy, w zależności od kategorii. Zgłoszenia mogą być przesłane przez organizacje pozarządowe, pracowników zgłaszanej firmy lub jej kierownictwo. Wystarczy przeczytać regulamin i wypełnić elektroniczny wniosek zgłoszeniowy na stronie www.dobroczyncaroku.pl. Zwycięzców poznamy w maju 2014 r. podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.

Każde zgłoszenie zostanie ocenione przez ekspertów. To oni wskażą najlepsze zgłoszenia, a spośród nich kapituła konkursu wybierze laureatów w kategoriach "Strategia społecznego zaangażowania" oraz "Zaangażowanie lokalne".

Wyłonieni zostaną także finaliliści w kategoriach "Projekt społeczny", "Wolontariat pracowniczy" i "Nowe technologie w społecznym zaangażowaniu". Wezmą oni udział w otwartym głosowaniu online w kwietniu 2014 r., na drodze którego wyłonieni zostaną laureaci.

Do tej pory, w konkursie do tytułu Dobroczyńcy Roku nominowano niemal 4 tys. firm, które wspierały inicjatywy społeczne finansowo, za pomocą darów rzeczowych oraz poprzez wiedzę i doświadczenie swoich pracowników.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.