Wyróżnienie Poland Outsourcing & Shared Services Award dla Skanska Property Poland

– Jury konkursu, składające się z przedstawicieli firm sektora nowoczesnych usług dla biznesu, doceniło nasze wieloletnie starania w tworzeniu budynków najwyższej jakości – mówi Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wyróżnienie Poland Outsourcing & Shared Services Award dla Skanska Property Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

20 lut 2013 8:54


Kapituła Poland Outsourcing & Shared Services Award przyznaje wyróżnienia firmom, które w sposób szczególny przyczyniają się do dynamicznego rozwoju sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

– Cieszymy się, że podczas gali wyróżniono także nasz projekt - wrocławski Green Towers - jako najlepszy budynek dla sektora BPO – mówi Waldemar Olbryk. – Budynki tworzone przez Skanska umożliwiają klientom utrzymanie najwyższych standardów kontroli i bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne dla firm sektora nowoczesnych usług dla biznesu – podkreśla.

Wszystkie projekty Skanska we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Łodzi będą certyfikowane na najwyższych poziomach w systemie LEED, co jest nie tylko dowodem jakości, ale także gwarancją ograniczenia kosztów użytkowania powierzchni biurowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.