W Wałbrzychu ruszyły Targi Usług Outsourcingowych B2B

0 0
W Wałbrzychu ruszyły Targi Usług Outsourcingowych B2B

Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" rozpoczęły się Targi Usług Outsourcingowych B2B. Połączą one część wystawienniczą z debatami na temat polskiego i zagranicznego rynku usług zewnętrznych dla przedsiębiorstw.

Jak poinformowali PAP organizatorzy imprezy, wśród wystawców targowych swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy oferujące usługi z dziedziny HR, obsługi kadr, call center, usług prawnych czy spedycyjnych.

Eksperci biorący udział w panelach dyskusyjnych w swoich wystąpieniach zdiagnozują obecną sytuację w branży, wskażą możliwe drogi rozwoju oraz podzielą się przykładami dobrych praktyk z własnego doświadczenia.

W części merytorycznej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". W panelu uczestniczyć będzie także Armand Angeli - współzałożyciel i prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu.

Podczas targów odbędą się warsztaty: "Planuj, Kupuj, Sprzedawaj, Integruj, Oszczędzaj - jedna platforma - wiele możliwości", "Zmiana na przykładzie outsourcingu kadrowo-płacowego" oraz "Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać więcej? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu".

Spotkanie będzie pierwszym z cyklu tematycznych eventów, które odbędą się na terenie trzech miast - Wałbrzycha, Gdańska i Łodzi.

Targi organizuje Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park oraz firma Prospects Publisher.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.