W Wałbrzychu ruszyły Targi Usług Outsourcingowych B2B

Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" rozpoczęły się Targi Usług Outsourcingowych B2B. Połączą one część wystawienniczą z debatami na temat polskiego i zagranicznego rynku usług zewnętrznych dla przedsiębiorstw.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W Wałbrzychu ruszyły Targi Usług Outsourcingowych B2B

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

21 mar 2014 11:44


Jak poinformowali PAP organizatorzy imprezy, wśród wystawców targowych swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy oferujące usługi z dziedziny HR, obsługi kadr, call center, usług prawnych czy spedycyjnych.

Eksperci biorący udział w panelach dyskusyjnych w swoich wystąpieniach zdiagnozują obecną sytuację w branży, wskażą możliwe drogi rozwoju oraz podzielą się przykładami dobrych praktyk z własnego doświadczenia.

W części merytorycznej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". W panelu uczestniczyć będzie także Armand Angeli - współzałożyciel i prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu.

Podczas targów odbędą się warsztaty: "Planuj, Kupuj, Sprzedawaj, Integruj, Oszczędzaj - jedna platforma - wiele możliwości", "Zmiana na przykładzie outsourcingu kadrowo-płacowego" oraz "Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać więcej? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu".

Spotkanie będzie pierwszym z cyklu tematycznych eventów, które odbędą się na terenie trzech miast - Wałbrzycha, Gdańska i Łodzi.

Targi organizuje Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park oraz firma Prospects Publisher.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.