Teleperformance Germany otwiera centrum usług w Katowicach. Zatrudni 250 osób

TPG Katowice uruchomi centrum usług wsparcia technicznego i informatycznego w kompleksie biurowym GPP Business Park. Pracę znajdzie w nim docelowo 250 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Teleperformance Germany otwiera centrum usług w Katowicach. Zatrudni 250 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

9 paź 2014 20:30


TPG Katowice, spółka zależna Teleperformance, wynajęła ok. 2,3 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w budynku „Alder" w kompleksie GPP Business Park. Firma uruchomi w Katowicach centrum świadczące usługi wsparcia technicznego i informatycznego na rzecz klientów zewnętrznych, a do nowej siedziby wprowadzi się z końcem października br.

Czytaj też: Miasta regionalne na celowniku najemców z sektora BPO

- W poszukiwaniu lokalizacji pod nasze nowe centrum usług najważniejszy był dostęp do wykształconych pracowników z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Po analizie takich parametrów jak rynek pracy, infrastruktura transportowa i biurowa, wybór padł na Katowice, a następnie na GPP Business Park - mówi Thomas Güther, prezes Teleperformance Germany.

- To właśnie ten nowoczesny kompleks biurowy będzie stanowić znakomite miejsce pracy dla zespołu, umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. W następnych miesiącach planujemy zatrudnić do 250 osób - dodaje Güther.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

taxikatowice.pl 2015-01-14 09:58:55

super dzięki takim firmom jest coraz więcej pracy na Śląsku polecamy taksówkę w katowicach taxikatowice.pl