Tak IBM urządza się w Katowicach

Spółka Echo Investment podpisała z koncernem informatycznym IBM umowę najmu blisko 9 000 mkw. w biurowcu A4 Business Park powstającym w Katowicach przy ul. Francuskiej. To jedna z największych transakcji w Polsce w odniesieniu do regionalnego rynku nieruchomości biurowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tak IBM urządza się w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

12 wrz 2013 14:11


- Umowa z IBM stanowi dla Echo Investment ważny krok, potwierdzający słuszność przyjętej strategii rozwoju w ośrodkach regionalnych , a także trafność analiz potencjału poszczególnych lokalizacji, szczególnie dotyczących branży BPO - komentują przedstawiciele firmy.


W procesie wynajmu pośredniczył zespół ekspertów międzynarodowej firmy doradczej Jones Lang LaSalle.

- Bardzo się cieszymy, że tak prestiżowa firma wybrała naszą katowicką inwestycję. Umowa, którą podpisaliśmy, potwierdza najwyższe światowe standardy inwestycji biurowych realizowanych przez Echo Investment. W A4 Business Park zapewniliśmy naszemu nowemu najemcy optymalne warunki pracy. Jesteśmy dumni z tego, że I etap A4 Business Park został w całości wynajęty przez IBM - mówi Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

- Budowa kompleksu biurowców A4 Business Park otwiera przed Katowicami kolejną możliwość rozwoju. Inwestycja ta, to nie tylko kolejny, niezwykle interesujący i nowoczesny obiekt biurowy w centrum miasta. To przede wszystkim możliwość udostępnienia inwestorom powierzchni biurowych, w których możliwe będzie tworzenie nowych miejsc pracy. Radość z decyzji właścicieli i Zarządu firmy Echo Investment o przystąpieniu do inwestycji jest tym większa, iż właśnie ten obiekt na swoją nową siedzibę wybrała firma IBM. Jedna z największych i najważniejszych firm na świecie otwiera w Katowicach Centrum Dostarczania Usług, zatrudniając tym samym ok. 2000 osób - mówi Piotr Uszok, prezydent Katowic.
 
Cały artykuł czytaj tu 
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.