Szczecin: firma arvato utworzy prawie 100 miejsc pracy

Prawie 100 nowych miejsc pracy w Szczecinie stworzy do końca 2013 roku arvato Polska, specjalizująca się w kompleksowym outsourcingu, m.in. w telefonicznej obsłudze klienta.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szczecin: firma arvato utworzy prawie 100 miejsc pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

23 sie 2013 20:07


Planowane zwiększenie zatrudnienia związane jest z realizacją nowego projektu dla światowego koncernu branży informatycznej oraz dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa.

Firma arvato Polska, wchodząca w skład koncernu Bertelsmann, od prawie dziesięciu lat prowadzi w Szczecinie wielojęzyczne contact center, które obsługuje światowe koncerny. Do końca tego roku przedsiębiorstwo chce zatrudnić 100 nowych pracowników.

„Plany te związane są z pozyskaniem nowego prestiżowego projektu od głównego klienta - światowego lidera z branży informatycznej, co wiąże się z koniecznością zatrudnienia w Szczecinie tak dużej liczby osób. Do ich zadań należeć będzie m.in. posprzedażowa obsługa klienta biznesowego" - wyjaśnia Janusz Jankowiak, dyrektor generalny arvato Polska, prezes zarządu Bertelsmann Media.

Obecnie trwa intensywna kampania rekrutacyjna nowych pracowników. Poszukiwane są osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, węgierskiego, czeskiego, słowackiego, rosyjskiego i francuskiego. Potencjalni pracownicy nie muszą mieć doświadczenia zawodowego - najważniejsza jest dobra znajomość języka obcego oraz komunikatywność. Dlatego oferta firmy kierowana jest również do obcokrajowców mieszkających w Szczecinie, którym firma zapewnia pracę w międzynarodowym środowisku.

„Przyszłym pracownikom gwarantujemy system szkoleń produktowych oraz warsztaty mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem" - dodaje Janusz Jankowiak.

Contact center arvato w Szczecinie obecnie zatrudnia około 200 pracowników i prowadzi obsługę klientów z Europy w trzynastu językach obcych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.