PwC zatrudni ponad 300 osób

0 0
PwC zatrudni ponad 300 osób
Siedziba PwC w Katowicach w Silesia Business Park. (fot. PwC)

PwC zatrudni w centrum usług wspólnych w Katowicach ponad 300 osób. Tym samym firma podwoi liczbę obecnie zatrudnionych.

- W naszym centrum usług wspólnych tylko do końca tego roku zamierzamy zatrudnić dodatkowo co najmniej 200 osób, a w kolejnych etapach ponad 100. Do pracy szukamy przede wszystkim osób ze znajomością języków angielskiego i niemieckiego, otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i pracę w międzynarodowym środowisku - mówi Paweł Mleczko, dyrektor service delivery center PwC w Katowicach i Opolu.

Siedziba PwC w Katowicach znajduje się w jednym z nowych biurowców Silesia Business Park. - Nasze biuro jest komfortową, nowocześnie urządzoną przestrzenią, w której w zależności od stylu pracy każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Jestem przekonany, że także nasi nowi pracownicy zaaklimatyzują się tutaj bardzo szybko – dodaje Mleczko.

Lobby firmy PwC w Silesia Business Park. (fot. PwC)
Lobby firmy PwC w Silesia Business Park. (fot. PwC)

Obecnie PwC posiada 8 biur regionalnych, Service Delivery Center (SDC) w Katowicach oraz Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku. Spółki PwC w Polsce zatrudniają już ponad 3,5 tys. pracowników. Na początku września PwC Service Delivery Center wzmocniło swoją obecność w południowej Polsce, otwierając biuro w Opolu.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.