Liczba zatrudnionych w Infosys BPO Poland przekroczyła 2000 osób

0 0
Liczba zatrudnionych w Infosys BPO Poland przekroczyła 2000 osób

Dzięki temu łódzkie centrum potwierdziło swoją pozycję jednego z największych pracodawców z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

Już teraz Infosys, który tylko w ubiegłym roku powiększył swój zespół o 800 osób, zapowiada rekrutację dla 400 - 500 pracowników. Oprócz intensywnej rekrutacji, firma zwiększa również swoją aktywność CSR-ową organizując Łódź Business Run. Rosnąca w siłę marka Infosys to również powód, dla którego to właśnie w Łodzi, w siedzibie centrum odbędzie się polski finał największego na świecie konkursu dla przyszłych liderów biznesu Global Business Challenge organizowany Instytut CIMA.

Infosys jest obecny w Łodzi od 2007 roku, kiedy to firma przejęła działające w mieście Europejskie Centrum Usług Księgowych Philips. Od tamtej pory centrum dynamicznie rozwijało portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy. Dziś należy do wiodących przedstawicieli branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Co więcej, Infosys BPO Poland jest w tej chwili największą jednostką firmy ulokowaną poza granicami Indii. W ubiegłym miesiącu firma odnotowała kolejne ważne osiągnięcie - dzięki intensywnemu rozwojowi przekroczyła próg 2000 pracowników.

- W kwietniu do naszego zespołu dołączył dwutysięczny pracownik. Portfolio marek, dla których pracujemy ciągle rośnie, musimy więc zatrudniać kolejnych specjalistów. Nasze plany tylko na ten rok to kolejnych 400 - 500 osób - mówi Agnieszka Jackowska - Durkacz, Członek Zarządu Infosys BPO EMEA, dyrektor zarządzająca Infosys BPO Poland. - Niezwykle dynamiczny rozwój naszej firmy pokazuje, że Łódź świetnie sprawdza się, jako jeden z głównych ośrodków nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce - dodaje.

Globalne usługi z Łodzi

Infosys BPO Poland świadczy zaawansowane usługi biznesowe dla klientów 48 krajów w 24 językach obcych. Pracujący w Łodzi konsultanci i analitycy zajmują się realizacją projektów księgowych, logistycznych i finansowych dla klientów min. z Anglii, Francji, Niemiec czy Holandii oraz Polski. Część menadżerów Infosys BPO Poland jest również odpowiedzialnych za zarządzanie procesami biznesowymi obsługiwanymi przez jednostki firmy, które działają w regionie EMEA - Holandii, Czechach oraz RPA.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.