Kraków miastem dekady w dziedzinie outsourcingu

Kraków otrzymał nagrodę Poland Outsourcing Awards. Gala podsumowująca konkurs (zorganizował go magazyn "Outsourcing in Poland" i Biznes Media Polska) odbyła się 7 lutego w hotelu InterContinental w Warszawie - podaje Advisory Group TEST Human Reseurches.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kraków miastem dekady w dziedzinie outsourcingu

PODZIEL SIĘ


Autor: DB

20 lut 2013 10:11


Kraków nominowany był do miana miasta dekady razem z Poznaniem, Trójmiastem oraz Wrocławiem. Czynnikiem decydującym o zwycięstwie Krakowa wraz z firmami z branży outsourcingowej działającymi na terenie miasta mogła być liczba inwestorów, którzy decydują się na lokowanie swoich biznesów właśnie w tej części Polski. A dlaczego tak się dzieje?

Przedsiębiorcy mogą liczyć w Krakowie na dużą ilość studentów i absolwentów, którzy biegle posługują się wieloma językami obcymi. Dodatkowo wsparcia udziela im działające w magistracie Centrum Obsługi Inwestora (COI). Pracownicy COI służą swoją wiedzą merytoryczną z zakresu procesu inwestycyjnego, pełnią rolę opiekuna i dostarczają wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji.

Na finałowej liście miasta z Małopolski znalazły się m. in. State Street Services, Alexander Mann Solutions, Shell Business Services Centre, PMI Service Center Europe, Amway European Shared Services Centre, Heineken Global Shared Services, IBM Global Services Delivery Centre Polska czy Capgemini Polska. Podczas gali jury (zasiedli w nim m. in. Adrew Hallam, Scott Newman czy Vic Khan) przyznało nagrody w 17 kategoriach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.