Gwiazdy outsourcingu wyłonione

Wybrano najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych. Nagrody przyznano w dziewięciu kategoriach. Kto należy do grona zwycięzców?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gwiazdy outsourcingu wyłonione

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 lut 2014 15:49


W kategorii BPO Outsourcing Stars za największy przyrost procentowy zarówno zatrudnienia, jak i kontraktów 2012 vs 2013 nagrodę otrzymało Infosys. Natomiast wyróżnienie dla fundacji zdobyła firma PwC.

Jeśli chodzi o kategorię Call land Contract Center, to największy przyrost procentowy pracowników zatrudnionych na etat 2012 vs. 2013 odnotował Transcom. Wśród CC Outsourcing Stars znalazła się również firma Outsourcing Experts Group - za największy wzrost kampanii incoming 2012 vs. 2013. Z kolei Telmon uzyskał największe noty dotyczące kampanii outgoing i znalazł się w gronie CC Outsourcing Stars. Fundacja, która została wyróżniona, to Sparrow Contact Center.

Kolejna kategoria to HR. Tutaj wśród zwycięzców znalazł się Leasing Team za największą rekrutację dla jednego podmiotu. Firma zdobyła także nagrodę za przyrost procentowy kadr w modelu leasing pracowniczy 2012 vs. 2013. Tytuł HR Outsourcing Star zdobyło również przedsiębiorstwo Page Personel za przyrost obsługiwanych podmiotów. W tej kategorii zostały wyróżnione dwie fundacje: Randstad i Hays.

Podwójny tytuł CFM Outsourcing Star za największy przyrost procentowy zarządzanych aut w modelu FSL (Full Service Leasing) oraz za największy wzrost obsługiwanych podmiotów FSL otrzymał Volkswagen Leasing.

W branży IT najlepszą firmą pod względem zawarcia nowych kontraktów okazała się firma Connectis. Otrzymała również tytuł IT Outsourcing Group za największy wzrost procentowy zatrudnienia.

W kategorii Sprzedaż dwukrotnie zwyciężyła firma MS Services - za największy przyrost kontraktów i największy wzrost zatrudnienia 2012 vs 2013.

Tytuł Payroll & Accounting Outsourcing Star został przyznany dwóm firmom. Pierwszą z nich jest UCMS Group - za największy przyrost procentowy kontraktów. Druga to Firma Audytorsko-Księgowa S.k.

Dwie nagrody w kategorii Project Menagement trafiły w ręce firmy Connectis. Pierwsza - za największy przyrost procentowy kontraktów, druga za największy przyrost zatrudnienia w modelu contracting. Wyróżnienia trafiły do dwóch fundacji - Source One Advisory i Artists of Project Menagement.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.