Deloitte przenosi się no nowego biura

0 0

Firma doradcza Deloitte rozwija swoje regionalne struktury. Od 4 sierpnia br. krakowskie biuro firmy, zmieniło swoją lokalizację. Obecnie mieści się w budynku Pascal Centrum Biurowego GTC, przy ulicy Przybyszewskiego.

Krakowski oddział Deloitte, który powstał 22 lata temu jest, obok gdańskiego, najstarszym lokalnym biurem firmy w Polsce. Ze względu na dynamiczny rozwój gospodarczy Małopolski, odgrywa on dużą rolę w realizacji strategii firmy.

Małopolska wytwarza 7,4 proc. PKB kraju i charakteryzuje się wysokim poziomem wzrostu gospodarczego. Dziś w regionie działalność prowadzi ponad 330 tys. podmiotów gospodarczych. Kraków z kolei to drugie co do wielkości miasto Polski, w którym mieszka około 760 tys. ludzi.

Czytaj też wywiad z Krzysztofem Kwietniem, dyrektorem HR z Deloitte: Pracownicy do 35. roku życia to 80 proc. naszej kadry

Dawna stolica jest dziś siedzibą kilkudziesięciu międzynarodowych korporacji i banków, stowarzyszeń wspierających działalność biznesową oraz izb handlowych (m.in. brytyjskiej czy amerykańskiej). Ze względu na prężnie rozwijające się szkolnictwo wyższe Kraków i Małopolska jest ważnym ośrodkiem rozwoju nauki i jej współpracy z biznesem, a także działalności naukowo-badawczej.

- Biorąc pod uwagę szybki rozwój R&D w tym regionie, sektor ten jest dla krakowskiego oddziału Deloitte jednym z wiodących. Oprócz tego obsługujemy także m.in. branżę produkcyjną i firmy z sektora Technologii, Mediów i Telekomunikacji. Zależy nam na rozwoju, stąd nasze kolejne inwestycje w krakowskie biuro i plany jego powiększenia. Mając wielu klientów w Krakowie i województwie małopolskim, możliwość szybkiego kontaktu, z klientem jest dla nas priorytetem - mówi Marek Turczyński, partner w Dziale Audytu w Krakowie, Deloitte.

Czytaj też: Zespół Randstad już w nowej siedzibie  

Łącznie w krakowskim oddziale Deloitte pracuje obecnie 75 osób. - Obecność takich firm jak nasza jest miernikiem rozwoju danego miasta, jesteśmy tam gdzie są nasi obecni i przyszli klienci. Kierownictwo polskiego oddziału Deloitte docenia potencjał krakowskiego i małopolskiego rynku, wysoką jakość edukacji, co stwarza nam możliwość znalezienia tu utalentowanych pracowników oraz dynamiczny rozwój usług doradczych w tym regionie - mówi Adam Wacławczyk, dyrektor w Dziale Doradztwa Podatkowego w Krakowie, Deloitte.

Oprócz centrali w Warszawie i biura w Krakowie, Deloitte posiada także oddziały w Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie w polskich strukturach Deloitte pracuje ponad 1200 osób.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.