Clariant zwiększa zatrudnienie w Centrum Usług Wspólnych

Clariant zdecydował, że w Łodzi będzie się znajdowało centrum usług wspólnych. Koncern do końca roku zamierza zwiększyć liczbę pracowników do około 140 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Clariant zwiększa zatrudnienie w Centrum Usług Wspólnych

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DM)

wnp.pl

12 maj 2015 12:55


Specjalizujący się m.in. w produkcji koncentratów barwiących szwajcarski koncern chemiczny Clariant zdecydował, że w Łodzi będzie się znajdowało centrum usług wspólnych. Koncern z Łodzi chce obsługiwać klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Będzie też jednym z dwóch tego typu centrów Clarianta na świecie.

- W zeszłym roku otworzyliśmy nowoczesną fabrykę w Konstantynowie Łódzkim, która produkuje koncentraty barwiące na potrzeby rynku tworzyw sztucznych. Dzisiaj oficjalnie ogłaszamy znaczące rozszerzenie działalności naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. Cieszę się, że Polska odgrywa coraz większą rolę w naszej globalnej i regionalnej strategii - powiedział Paweł Pańczyk, prezes Clariant Polska.

Centrum Usług Wspólnych Clarianta w Polsce jest częścią nowopowstałej struktury Global Business Service (GBS), umożliwiającej firmie przekształcenie sposobu obsługi procesów transakcyjnych. Obecnie Clariant skupia się na rozwoju swoich dwóch Centrów, które obsługując globalne procesy transakcyjne, mają strategiczne znaczenie dla firmy.

Mając na uwadze rozwój firmy, Clariant zamierza do końca roku zwiększyć liczbę pracowników Centrum Usług Wspólnych w Polsce do około 140 osób. W 2016 roku nastąpi kolejne zwiększenie zatrudnienia.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.