wnp.pl

Clariant zwiększa zatrudnienie w Centrum Usług Wspólnych

0 0
Clariant zwiększa zatrudnienie w Centrum Usług Wspólnych
(fot.mat. pras. Clariant)

Clariant zdecydował, że w Łodzi będzie się znajdowało centrum usług wspólnych. Koncern do końca roku zamierza zwiększyć liczbę pracowników do około 140 osób.

Specjalizujący się m.in. w produkcji koncentratów barwiących szwajcarski koncern chemiczny Clariant zdecydował, że w Łodzi będzie się znajdowało centrum usług wspólnych. Koncern z Łodzi chce obsługiwać klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Będzie też jednym z dwóch tego typu centrów Clarianta na świecie.

- W zeszłym roku otworzyliśmy nowoczesną fabrykę w Konstantynowie Łódzkim, która produkuje koncentraty barwiące na potrzeby rynku tworzyw sztucznych. Dzisiaj oficjalnie ogłaszamy znaczące rozszerzenie działalności naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. Cieszę się, że Polska odgrywa coraz większą rolę w naszej globalnej i regionalnej strategii - powiedział Paweł Pańczyk, prezes Clariant Polska.

Centrum Usług Wspólnych Clarianta w Polsce jest częścią nowopowstałej struktury Global Business Service (GBS), umożliwiającej firmie przekształcenie sposobu obsługi procesów transakcyjnych. Obecnie Clariant skupia się na rozwoju swoich dwóch Centrów, które obsługując globalne procesy transakcyjne, mają strategiczne znaczenie dla firmy.

Mając na uwadze rozwój firmy, Clariant zamierza do końca roku zwiększyć liczbę pracowników Centrum Usług Wspólnych w Polsce do około 140 osób. W 2016 roku nastąpi kolejne zwiększenie zatrudnienia.

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.