500 nowych miejsc pracy w Procter&Gamble

0 0
500 nowych miejsc pracy w Procter&Gamble

W Warszawie powstało Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G. Trwa rekrutacja pracowników. Kto będzie potrzebny?

Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G w Warszawie odpowiada za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw w 100 krajach - od planowania surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do odbiorcy. Dzięki temu, produkty będą mogły szybciej i sprawniej trafiać do detalistów, a finalnie do konsumentów.

- Warszawa była optymalną lokalizacją dla nowego Centrum ze względu na nasze wcześniejsze inwestycje w kraju, bliskość do pozostałych rynków, sprzyjający klimat inwestycyjny stworzony przez polskie władze oraz dostęp do dobrze wykształconych i utalentowanych pracowników - wyjaśnia Yannis Skoufalos, Global Product Supply Officer P&G.

Obecnie trwa rekrutacja. Firma zapowiada zatrudnienie 500 osób. Głównie potrzebni będą absolwenci uczelni technicznych oraz specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem.

Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G jest kolejnym z szeregu przedsięwzięć, który 20 lat temu rozpoczął się od powstania fabryki Pampers na warszawskim Targówku. Dziś w Polsce działają nie tylko cztery fabryki eksportujące do ponad 100 krajów, ale także biuro główne, w których skład wchodzą biura i centrum usług biznesowych. W Polsce P&G zatrudnia ponad 3500 osób.

- P&G jest ważnym inwestorem i partnerem dla polskiej gospodarki. Doceniamy skalę inwestycji firmy w naszym kraju, które zaowocowały powstaniem tysięcy miejsc pracy. Nowa inwestycja potwierdza, jak silne i trwałe jest zaangażowanie firmy w Polsce - mówi Monika Piątkowska, wiceprezes  Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

- Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć w Polsce i ciągłego rozwoju - podkreśla Marek Kapuściński, wiceprezydent i prezes P&G w Polsce i Europie Centralnej. - Sukces zawdzięczamy przede wszystkim konsumentom, którzy codziennie obdarzają zaufaniem nasze marki. Warto podkreślić, że do rozwoju inwestycji P&G w Polsce przyczyniła się dobra współpracy z polskimi władzami i Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Pozostajemy oddani Polsce i polskim konsumentom - dodaje Kapuściński.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.